КАСИЕР СЧЕТОВОДИТЕЛ

Right Rental Special Events Services предлага услуги по организиране на събития и тържества, проектирайки и доставяйки готови временни съоръжения (шатри). На нас се довериха едни от най-престижните спортни, културни, корпоративни и социални събития в глобален мащаб. Предлагаме цялостно планиране и управление на събития или само наем и инсталация на временни събитийни съоръжения. Никое събитие не е твърде голямо, твърде малко, твърде далеч или прекалено нестандартно за Райт Рентал. Без значение дали обслужваме бутиково или мащабно събитие за частни лица, световноизвестни марки или малки фирми, нашето безупречно изпълнение и подход са еднакви. Личното отношение и вниманието към всеки детайл са на първо място, а нашият впечатляващ списък от лоялни клиенти и портфолио с едни от най-запомнящите се събития са доказателство за нашия професионализъм. Непрестанните инвестиции в проучвания и развойна дейност, в продукти и хора гарантират, че сложните събитийни решения ще бъдат съвършено доставени на глобалния пазар.

Компания с успешно развитие в сферата на услугите, търси за своя отдел Финанси - КАСИЕР СЧЕТОВОДИТЕЛ.
Ние предлагаме:
- мотивиращо възнаграждение;
- работа в утвърдена компания;
- отлични работни условия;
- нормирано работно време;
- млад и професионален екип;
- обучение и професионална реализация.
Основни изисквания:
- завършено икономическо образование - Счетоводство или Финаси;
- практически опит с програмни продукти за счетоводство (ZERON) е предимство;
- много добро ниво на компютърна грамотност (MS Office - Word/Excel);
- да сте организирани и отговорни;
- да умеете да определяте приоритети си и да сте адаптивни;
- да сте динамична личност, приемаща трудностите като предизвикателство, с което можете да се справите.
Основни задължения за длъжността:
- извършва и осчетоводява касови операции, оформя приходно-разходни документи;
- предава и получава документи и парични средства;
- обработва и осчетоводява справки и документи, в резултат на движение на парични средства;
- изготвя справки свързани с дейността;
- издаване на фактури;
- съставя първични счетоводни документи;
- текущо осчетоводяване на първичните счетоводни документи;
- организира разплащанията с доставчици;
- осчетоводява информацията по различни сметки.
Ако длъжността представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД.
Фирмата се задължава да използва получената информация единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери