Касиер на бензиностанция ОМВ

ЯСПИС“ ЕООД е договорен партньор на OMV България -водеща компания в търговията с горива и бързооборотни стоки. За целта търсим мотивиран служител на позицията касиер, който да стане част от нашия екип в OMV “Велико Търново ” град Велико Търново, ул Магистрална 12
СЛУЖИТЕЛ НА ПОЗИЦИЯТА КАСИЕР НА ПЪЛЕН РАБОТЕН ДЕН
Изисквания:
• имате завършено средно образование;
• Вие сте любезни и внимателни при работа с клиенти;
• притежавате комуникативни умения и желаете да работите в екип;
• имате готовност да работите на смени и отговорно да изпълнявате поставените задачи.
Задължения:
• отзивчиво и безконфликтно обслужване на клиентите ;
• работа с компютър,парични средства, банкови карти и други форми на плащане;
• работа в екип и изпълняване на поставените задачи
• зареждане на магазина и хигиена на работното място,следене срокове на годност
Ние Ви предлагаме:
• отговорна и динамична работа при отлични условия на труд;
• системно и задълбочено вътрешнофирмено обучение;
• сигурно работно място и изплащане на договореното в пълен размер трудово възнаграждение по банков път.
Ако търсите сигурна работа във водеща компания, ново професионално предизвикателство и се интересувате от нашето предложение?
Изпратете ни Вашите документи за кандидатстване
• Автобиография
• Актуална снимка
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

June 10th, 2022

Велико Търново

Търговия и Продажби