Касиер на бензиностанция

Няма описание

Обявяваме свободно работно място за позицията:
Касиер на бензиностанция ЕКО
Ние предлагаме :
-Навременно и пълно възнаграждение.
-Безопасни условия на труд.
-Сигурност - трудов договор и реални осигуровки.
-Бонус за постигнати резултати.
-Възможност за дългосрочна работа.
Работи се на 12-часови смени- около 15 дни в месеца.
Основни задължения:
- Обслужване на клиенти при продажба на стоки.
- Подреждане на стоките.
- Приема плащания на клиенти.
- Издава фактури и касови документи.
- Продава продукти свързани с автомобилите.
- Поддържа бензиностанцията в добро състояние.
Изисквания към кандидатите:
Знания и умения:
- Комуникативни умения и клиентски-ориентирано поведение.
- Методичност, прецизност и точност при изпълнение на служебните задължения.
- Добри обноски и поддържане на чиста и приятна визия.
- Способност за работа под напрежение.
- Нагласа за работа в екип.
- Добра компютърна грамотност.
Образование:
- Диплома за завършено средно образование.
Други изисквания:
- Bъзможност и желание за работа на смени.
Ако проявявате интерес и отговаряте на изискванията за длъжността, моля изпратете автобиография.
На интервю ще бъдат поканени одобрените кандидати по документи!

June 10th, 2022

Перник

Търговия и Продажби