Касиер - фактурист

Няма описание

ИРА ГРУП БЪЛГАРИЯ ЕООД е 15 годишен склад за покупко - продажба на плодове и зеленчуци. С утвърдено качество на продуктите и коректно отношениея, както в заплащането, така и по време на целия работен процес. Търсим да назначим сериозен, отговорен, дисциплиниран и завършил средно обазование човек, който да изпълнява функцията касиер.
ИЗИСКВАНИЯ:
Организационни и комуникативни умения.
Средно образование.
Компютърна грамотност.
Опит на подобна позиция ще бъде считан за предимство.
Добро владеене на български език.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Работа със складова програма.
Издаване на документи за доставка и продажба на стоки.
Вежливо обслужване на клиентите.
Коректно отчитане на касовите обороти.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
Постоянен трудов договор.
Въвеждащо обучение.
Условия на труд, изцяло съобразени с действащото трудово и осигурително законодателство в страната.
Мотивиращо, сигурно и редовно заплащане.
Възможност за дългосрочно трудово правоотношение.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби