Камериер/ки за района на МОЛ България

От създаването си през 1992г фирмата се утвърди като лидер в областта на почистването и поддръжката на хигиената в офиси, магазини, домове, административни сгради, складови помещения, заводски съоръжения, производствени зони обекти с различна специфика.Високото качеството на услугата, която предлагаме, е базирано на дългогодишния ни опит, качествените консумативи, препарати, техника и високия професионализъм на персонала (над 700 служители).

Лукс Клининг Тийм ЕООД - водеща фирма за професионално почистване и официален дилър на марката ECOLAВ.
Фирмата търси:
Камериер/ки за района на МОЛ България. Почиства се апарт-хотел.

Работно време - 08:00 – 17:00ч. работна седмица 5 на 2.

Тел. за връзка - 088 657 1000

Отговорности:
- ежедневно почистване на прах
- измиване на подови настилки
- смяна на спално бельо

Изисквания:
- средно образование;
- сериозен, отговорен човек;

Ние предлагаме:
- добри условия на труд;
- трудов договор, осигуровки;
- работно облекло;

За връзка тел. 088 657 1000

Личните Ви данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД. Ако проявявате интерес можете да кандидатствате, като изпратите своята автобиография.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм