Камериер/ка

Описание и изисквания:
Във връзка с предстоящия летен сезон комплекс "Свети Георги" търси камериери/ки
Основни задължения:
- Почиства хотелските стаи, сменя хотелското бельо, зарежда с консумативи, съгласно установените стандарти, като следи за комфорта и спокойствието на гостите;
- Стриктно изпълнява задълженията си в съответствие с установените процедури;
- Извършва своите трудови задължения с усмивка и уважение към гостите и колегите комплекса;
Изисквания за заемане на длъжностите:
- Висока мотивация;
- Завършено средно образование;
- Отлична работна етика;
- Отговорност и коректност;
- Желание да се обучавате съгласно изискванията и стандартите на Комплекса;
Ние Ви предлагаме:
- Сезонен ангажимент;
- Отлични условия на работа;
- Осигуряване на настаняване и изхранване;
- Мотивиращо заплащане
Ако проявявате интерес към обявената позиция и желаете да кандидатствате, изпратете ни Ваша автобиография и актуална снимка.
С одобрените по документи кандидати ще се свържем за насрочване дата за интервю.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор
КАНДИДАТСТВАЙ

June 10th, 2022

Балчик

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм