Камериер/ка

Ем Си Инвест и част от Radis Group Corporation, която е създадена преди 15 години със седалище в Пловдив, България. Компанията специализира в изграждане и управление на хотелски комплекси  в сегмент среден и висок клас. Ние сме собственици и управляваме 5 хотела с повече от 500 стаи в различни краища на страната.През последните 10 години имаме дълбоки и трайни взаимотношения с водещите световни хотелски вериги, като управляваме нашите хотели по международни хотелски стандарти. Нашата основна цел е да постигнем последователен и устойчив растеж в хотелиерството на територията на страната.

Хотел Алба, Слънчев бряг, 4 звезди и един от водещите хотели в центъра на Слънчев бряг, търси камериерки.
Основните задължения :
1. Да поддържа хигиената в хотелските стаи и прилежащите общи
части по утвърдени стандарти и технология.
2. Отговаря за имуществото на съответния район и общи части.
Изисквания :
1. Да изпълнява задълженията си качествено и в срок.
2. Да не е конфликтна личност.
Ние предлагаме :
1. Много добра заплата.
2. Храна и пътни или настаняване.
3. Униформа.
Ако желаете тази позиция и искате да станете част от колектива на хотел Алба, изпратете CV с актуална снимка и отбелележете референтния номер на позицията или за коя точно позиция кандидатствате. Ние ще се свържем с Вас.
Можете да разчитате на пълна конфиденциалност.
Личните Ви данни се съхраняват съгласно закона.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм