Камериер/ка нощна смяна

Няма описание

Нощни Камериери/ки (Камериери/ки фоайе и общи части)
Хотел "София", к.к. Златни пясъци търси да назначи холови камериери/ки за сезон 2022 (Камериери/ки фоайе и общи част.
Изисквания :
- Добра лична организация
- Енергичност, експедитивност коректност и отговорност;
- Умение за работа с клиенти, умение за работа в екип;
- Опит на подобна позиция в хотел ще се счита за предимство
Задължения:
• Почиства и поддържа добрия вид и хигиената на фоайето в хотела, съгласно стандарта на обслужване
• Проверява стаи при нощно заминаване
• Проверка за неизправности и/или проблеми на електрическата система и уреди, канализационни и санитарни съоръжения.
Ние предлагаме:
- Трудов договор и СО
- Транспорт, храна и униформа
- Адекватно заплащане
Ако проявявате интерес и сте подходящ за обявената позиция, моля, изпратете вашата автобиография и актуална снимка или се свържете с нас на телефон - 0898 528 631 Петя Митишева. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери