Камериер/ка

"Арапя Сън Ризорт" е разположен в живописен залив, заобиколен от борови и широколистни гори на местността Арапя, намиращ се на 70 км. южно от гр. Бургас, между курортите Лозенец и Царево. Разположението на комплекса е на първа линия на морският бряг и предлага панорамни гледки, прохладни вечери и така желаното уединение и усамотение на фона на просторното море за една пълноценна и зареждаща с енергия почивка.

Луксозен хотелски комплекс "Арапя Сън Ризорт" търси да назначи за летен сезон 2022 служители на позиция Камериер, които да отговарят на следните изисквания:
- Професионален опит на подобна позиция;
- Средно образование;
- Организираност при изпълнение на възложените задачи;
- Отговорност, лоялност, способност за бърза и навременна реакция:
Отговорности:
- Извършва почистване и зареждане на хотелските стаи, сервизните помещения, общите части, фоайета и стълбища.
- Подменя спалното бельо, хавлии, кърпи и консумативи в сервизните помещения;
- Информира за неизправност на уреди и инсталации в обслужваните стаи;
- Поддържа чисти камериерския офис и съоръженията за хигиенизиране;
- Носи отговорност при постъпили рекламации за основни и допълнителни хотелски услуги, причинени от пропуски в обслужването;
- Носи и опазва униформено облекло, хотелския инвентар и всички използвани машини и съоръжения;
Ние предлагаме:
- Атрактивно заплащане и бонус система;
- Назначаване на трудов договор и осигуровки;
- Обучение във фирмените стандарти;
- Работа в приятна и динамична обстановка;
- Осигурено настаняване в комплекса;
- Осигурено изхранване и униформено облекло;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас моля изпратете:
- Автобиография
- Актуална снимка
Само Автобиографиите придружени със снимка ще бъдат разглеждани.
Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора за тази длъжност.
За повече информация
0887 407 503

June 10th, 2022

Царево

Административни, Офис и Бизнес дейности