КАМЕРИЕР/КА, ХОТЕЛ - БИЗНЕС ХОТЕЛ БЪЛГАРИЯ - целогодишна заетост

Няма описание

Бизнес хотел БЪЛГАРИЯ, гр. Бургас обявява свободна позиция за длъжността "Камериер/ка, хотел".
Изисквания към кандидатите:
- Образование: средно.
- Опит на подобна позиция в 4* или 5* хотел.
- Лоялност, организираност, отговорност и умения за работа в екип.
- Тактичност в отношенията с гостите на хотела.
- Владеене на английски език е предимство.
Задължения и отговорности:
- Основно почистване на хотелските стаи по стандарт.
- Почиства, дезинфекцира, проветрява и подрежда стаите, санитарните възли, балконите, коридорите и други помещения в поверения район.
- Уточнява заетостта на стаите с дежурния администратор.
- Подменя постелъчния инвентар, пердета, хавлии и посуда в установените срокове.
- Зарежда с хигиенни материали и рекламно-информационни брошури.
- Следи за изправността на електрическата система и електрическите уреди в помещенията и известява своевременно дежурния администратор за повредите.
- Следи за изправността на работа на водопроводните, канализационните и санитарните съоръжения.
Ние предлагаме:
- Целогодишна заетост на пълно работно време.
- Възможност за дългосрочен ангажимент.
- Позиция в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания.
- Трудов договор и социално осигуряване съгласно КТ и КСО.
- Ваучер за храна.
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни подробно CV.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Данните на кандидатите ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Бургас

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм