Тракия Хотел София/ Сентръл Парк Хотел София ЕООД logo
Рослин Хотелс Груп търси за хотелите си в гр. София да назначи камериер/ка.
Основните задължения са да почиства хотелските стаи, сменя хотелското бельо, зарежда с консумативи, информационни и рекламни материали, съгласно установените стандарти и като следи за комфорта и спокойствието на гостите.
Какви ще са вашите задължения:
• Основно почистване на хотелските стаи по стандарт на веригата;
• Почистване на общите помещения на хотела;
• Следене за състоянието и хигиената на тоалетните помещения;
• Почистване на офис помещенията;
• Събиране и изхвърляне на отпадъци.
Изисквания:
• Общителен и добър в работа в екип, изпълнителен и мотивиран;
• Желание за работа на смени;
• Имате отлични комуникативни умения и сериозно и отговорно отношение към поетите ангажименти.
• Препоръчителен опит на подобна позиция ще се счита за предимство.
Като служител получавате:
• Конкурентно заплащане;
• Отлични условия за работа в центъра на града;
• Вътрешно фирмени обучения;
• Безплатна храна в столовата за персонала;
• Униформа;
• Регламентирани трудово - правни отношения, в съответствие с действащото законодателство.
Ако отговаряте на изискванията, моля кандидатствайте с автобиография и актуална снимка.
Моля обърнете внимание, че ще се свържем само с определени кандидати.
Поверителността на всички кандидатури е гарантирана.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм