КАМЕРИЕРИ/КИ

Няма описание

ХОТЕЛ "ЛИОН" София търси да назначи КАМЕРИЕРИ/КИ:
Основни задължения:
• Ежедневно почистване на хотелски помещения и общи части;
• Зареждане на хотелските помещения с консумативи и материали;
• Спазване на трудовата дисциплина и установения в хотела ред;
• Спазване на съответните санитарни и хигиенни изисквания;
Очаквания към кандидатите:
• Отговорност и старание при изпълнение на задълженията;
• Предишен опит на подобна позиция е предимство;
• Желание за работа в екип;
Какво предлагаме:
• Работа в спокойна и интелигентна среда;
• Целогодишна заетост;
• Коректно заплащане
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.
Уведомяваме Ви, че Вашите данни ще бъдат съхранявани за срок от 1 година. Съгласно чл.17 от Регламент (ЕС) 2016/679 Вие имате право във всеки един момент преди изтичането на едногодишният срок да поискате от администратора да изтрие свързаните с Вас лични данни – правото „да бъдеш забравен“. В случай, че желаете този срок да е по-кратък, моля изпратете ни писмено уведомление по пощата на адрес: гр. София, бул. Ботевградско шосе 247, ет.3 фирма "ХОТЕЛИ-ЛИОН" ЕООД, на вниманието на: Отговрника за защита на личните данни. Формулярът по образец можете да намерите на нашия сайт.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм