Камериер/ ка общи площи

"HR-Consultant" е компания основана за да служи като мост между търсещите и предлагащите работа. Повече от агенция за подбор на персонал, нашата мисия е да помогнем на всеки търсещ работа, да открие своето мечтано работно място, при достойни и удовелетворяващи го условия. Ние вярваме, че всеки заслужава да работи с усмивка и да се чувства щастлив на работното място! Именно за да можем да гарантираме това, ние работим единственно с доказали се фирми, които също като нас, зачитат работната амосфера и ценят своя персонал.

"HR-Consultant" специализира в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор на персонал. Към момента, за наш клиент търсим да назначим усмихнат и позитивен човек на позиция „Камериер/ка общи площи“
Компанията предлага:
• Отлично твърдо възнаграждение
• Осигуровки на реална заплата
• Безплатен обяд в хотела
• Работа в луксозен хотел
• Редовна смяна
Вашите отговорности:
- Почиства хотелски стай и прилежащи към тях коридори
- Поддържа добре заредени стаите със съответните материали
- Поддържа чисто и подредено според установените стандарти на работа в хотела
Нашите изисквания:
- Опит НЕ е задължителен
- Умение за работа в екип
- Отговорно отношение
Хотела се намира в близост до ЖК Студентски град!
Ако желаете да станете част от позитивната работна среда на луксозен хотел, моля кандидатствайте чрез бутона, ще се радваме да работим заедно.Ще се свържем с одобрените кандидати!
HR-Consultant притежава лиценз от Агенция по заетостта № 3294/11.03.2022.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери