Калкулант

Във връзка с развитието, кетъринг компания търси да назначи отговорна личност за длъжността Калкулант-отчетник.
Основни задължения :
- Приемане на стока. Подаване на заявки към доставчици. Осъществяване на количествен и качествен контрол на получените доставки.
- Работа със складова програма. Обработка на фактури.
- Изготвяне на калкулации по меню.
- Водене на записи по НАССР
- Заверка на купони за столово хранене. Участва в порционирането на храната.
Предлагаме:
- Петдневна работна седмица, работно време /8,00-17,00 ч./
- Платен годишен отпуск
- Работа в приятна работна атмосфера
- Възможност да станете част от бързо развиваща се компания
- Възможност за дългосрочно професионално развитие
- Коректно отношение и уважение
- Обучение и запознаване с фирмените стандарти
Основни изисквания:
- Опит на подобна позиция /предимство/
- Отговорно отношение и прецизност към работа
- Компютърна грамотност, добри познания и опит с продуктите на Microsoft Office
- Познания в областта на складовите програми
- Организираност, инициативност и мотивация за работа
- Добри комуникативни умения
Документите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Ще се свържем с одобрените за интервю кандидати.

June 10th, 2022

Варна

Производство