Junior QA/UX експерт

Web Trade е високотехнологична, софтуерна компания с традиции в разработване и внедряване на персонализирани софтуерни решения. Ние покриваме целия процес от дефинирането на изискванията до внедряването, обучение и поддръжка. Ние вярваме, че иновациите, автоматизацията и оптимизация на процеси качествено подобряват ефективността на работа на нашите партньори. Нашите ценности са:• Простота• Ефективност• СправедливостПоддържаме високо ниво на качество и сигурност чрез внедрени системи ISO9001, ISO14001, ISO27001, администрирани със специализирана софтуерна система ISO Software system.Нашата експертиза е в следните области:Разработване на специализирани софтуерни системи и платформи Разработване на специализирани уеб-базирани софтуерни системи и платформи със следните уникални предимства:·         Нашите системи и платформи са създадени специално за нуждите на конкретни организации. Лишени са от ограниченията на съществуващите многофункционални платформи с многото ненужни и трудно конфигурируеми функции·         Ценово конкурентно разработване на софтуерни продукти -  използваме свободни от лицензи и с отворен код езици и инструменти за програмиране ·         Задълбочената фаза на събиране на изисквания и дефиниране на обхвата гарантира бързото и безпроблемно внедряване и възприемане на софтуерните системи в организациитеДизайнът на потребителския интерфейс е уникален за всеки проект и съответства на функционалността на системите и очакванията на потребителите   Уеб разработки Разработване на платформи за високо натоварване от много потребители:·         Електронна търговия·         Уеб портали·         Системи за управления на събития·         Системи за трансфер на данниСофтуерна интеграция Опит в интеграцията с множество платформи и организации: ·         Финанси: интеграция с разплащателни системи VISA, MasterCard, Българска Национална Банка, Счетоводни и складови платформи, Епей, Изипей, Ажур внедряване на виртуални пос терминали·         Ютилити: Газ и електро търговия транспорт измервания, Булгартрансгаз, Edigas format, AS4 протоколи за обмен на данни·         Електронно управление - регистири·         Телекомуникации: SMS, Jabber сървъри за комуникация, Google authОнлайн търговия: Генсофт, складови програми, ЕКОНТ и дрПоддръжка Нашите софтуерни решения се съпровождат от професионална гаранционна и следгаранционна поддръжка:·         Help Desk·         Emergency 24hours/7 days·         Onsite support, health check, управление на съдържание

„Уеб Трейд“ има 16 години опит в разработката на специализирани уеб базирани софтуерни системи и платформи.
В портфолиото на компанията има над 300 проекта в 18 сектора. Във връзка с разширяване на дейността търсим Junior QA/UX експерт.
Отговорности:
- Активно участва в разработването на софтуерни платформи, системи и портали от фаза описание на изисквания до въвеждане в експлоатация и поддръжка.
- Организира и участва в срещи с клиенти за обсъждане на функционалност и демонстрация на разработени функции, изготвяне на протоколи от срещи, следи изпълнението на проекта
- Изготвяне на документация за потребители и администратори на системите
- Одит на дизайн и функционалност, коректната работа на системите и интерфейса, протоколи за функционалност
- Верифициране на проектните изискванията спрямо доставената функционалност.
- Front end оптимизация - дава предложения за подобрение на интерфейса
- Следене за срокове на проекти, следи за прогреса по разработването на софтуерните продукти; координира приоритети за изпълнение; следи за изпълнението на фази и протоколи към тях
- Попълване на сайтове, системи и платформи с реални данни с цел тест
- Допълнителни офис административни задачи
Изисквания:
- Oпит с разнообразни WEB платформи примерно банкиране, услуги, пазаруване, др. Опит с Word, Excel
- Oпит с Word, Excel
- Аналитично мислене
- Коректност и лоялност
- Присъствена работа, в офис в София, с реален екип
Предлагаме:
- Обучение и помощ в процеса на работа. Предвидена програма за първоначално обучение чрез примери.
- Ще работите по разнообразни и предизвикателни проекти
- Много добри работни условия, допълнителни бонуси при завършване на проект, допълнителни бонуси при работа по проекти във фаза поддръжка
- Работа в млад и мотивиран екип
- Възможност за последващо развитие като посока бизнес анализатор, експерт внедряване софтуерни системи, ръководител проекти
Моля изпращайте CV, мотивационно писмо (опция), както и препратки към Ваши проекти.
Всички кандидатури ще бъдат третирани с високо ниво на конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности