Junior Project Manager

BeCreative Marketing is a top-ranking digital marketing and advertising agency. We offer professional solutions for every industry. Our team is composed of experienced marketers. With us you will receive highly qualified incoming training and material incentives. If you want to join our professional environment, do not hesitate to apply for open positions.

Be Creative е дигитална агенция с дългогодишен опит, която подкрепя развитието на бизнеса по целия свят, като предоставя на своите партньори висококачествени, персонализирани и печеливши дигитални услуги и решения.
Непрекъснато се развиваме, във връзка с което си търсим нов колега, който да се включи в екипа ни на позиция Junior Project Manager. .
1. Кратко описание на позицията.
Тази позиция е за човек:
- Който има желание да се развива и придобива нови знания и умения.
- Който умее да общува лесно и свободно и да води преговори като търговец.
- Който има представа какво е онлайн реклама.
2. Какво предлагаме:
- Дългосрочна работа с възможност за развитие с разрастването на компанията.
- Ментор с богат опит, който ще следи и напътства работата по проектите.
- Задълбочено обучения и достъп до полезни ресурси и материали.
- Интересни проекти, които имат възможност за мащабиране.
- Конкурентно заплащане + Бонусна система, ориентирана спрямо постигнатите резултати след преминаване на изпитателен срок.
- Работа със страхотен екип от млади и амбициозни специалисти.
3. Функционални задължения:
- Общуване на клиенти относно срокове, задачи, текущи резултати, планиране на разходи, плащания на фактури, мащабиране на проекта.
- Общуване с вътрешния екип по проекта: поставяне на задачи, срокове за изпълнение, текущи резултати, мащабиране на проекта. щ
- Развитие на проекта и изграждане на доверие и отлични взаимоотношение с клиента.
- Провеждане на срещи с вътрешния екип и / или клиента за обсъждане на резултати и идеи за развитие.
- Разрешаване на конфликти и недопускането им в отношенията му с клиентите.
4. Основни изисквания:
4.1. Професионални умения:
- Представа какво означава онлайн реклама.
- Владеене на английски език на минимално ниво Upper Intermediate.
- Умение за аналитично мислене.
- Умение за ясно и точно формулиране на мислите: устно и писмено.
- Умение за работа под напрежение.
- Умение за провеждане на презентации.
- Умение за отчетност и работа с Google Drive, автоматизирани репорти.
4.2. Лични качества:
- Умение за планиране, поставяне и изпълнение на цели.
- Отговорност и готовност за вземане на самостоятелни решения.
- Самоорганизираност. Умение за работа в условията на мултизадачност без да са необходими допълнителни напомняния.
- Инициативност.
- Самообучение и умения за придобиване на нови знания.
- Умение за работа в екип, обсъждане на идеи и нови знания с екипа.
- Аналитични умения: критичност и умение за работа с наличната информация.
5. Допълнителни предимства на кандидата:
- Опит в комуникацията с клиенти.
- Общи и технически познания какво е онлайн реклама и как работи.
Ако смятате, че сте квалифициран кандидат за посочената позиция, моля, изпратете Вашето CV.
Всички документи ще бъдат третирани строго поверително. Само избраните кандидати ще бъдат потърсени за интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности