Junior Facebook Ads и SMM специалист

Няма описание

Heat Digital подкрепя електронната търговия в цял свят като предоставя на нашите партньори висококачествени, персонализирани и печеливши дигитални решения. Търсим млад и амбициозен Facebook ads/SMM специалист, който иска да развие своя опит и умения и да участва в развитието на международни проекти за електронна търговия.
Задължения:
-Създаване и управление на Facebook рекламни кампании (основно с цел conversions)
-Изграждане и управление на съдържание за социалните мрежи (Facebook, Instagram, Pinterest, TikTok и др.)
-Планиране и участие в изграждането на целеви страници за различни маркетинг кампании
-Участие в разработването на алтернативни маркетингови канали (инфлуенсър маркетинг, афилиейт маркетинг, TikTok реклами, Pinterest реклами и др.)
-Участие в разработването на различни маркетинг анализи и проучвания, изграждане на бранд и маркетинг стратегии
-копирайтинг: предимно текстове за реклами, постове за социални мрежи, кратки заглавия и описания за целеви страници
Изисквания:
-Минимум 1 година опит с Facebook Ads и Social Media Marketing
-Креативност и инициативност
-Добри умения по копирайт (предимно за рекламни текстове)
-Опит с Google Analytics
-Добро ниво на английски език
-Добри компютърни умения - Microsoft office (предимно Word и Excel)
Предимства:
-Опит в областта на електронната търговия
-Опит в други области на дигиталния маркетинг
-Образование в областта на маркетинг, връзки с обществеността или бизнес администрация
Предлагаме:
-Индивидуална програма за професионално обучение и развитие
-Страхотна работна атмосфера с млад и амбициозен екип от експерти
-Отлично възнаграждение
-Работа по интересни и предизвикателни дългосрочни проекти
-Гъвкаво работно време (подходящо и за студенти)
-Пакет социални придобивки (допълнителни почивни дни, допълнително медицинско застраховане, включени дни дистанционна работа, безплатна мултиспорт карта и виктория СПА карта за масажи, покриване транспортни разходи, безплатен паркинг, покриване обучения, курсове, семинари и др.)
Всички кандидати трябва да представят CV!

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности