Junior Email Marketing & CRM Specialist

Netpeak е Performance marketing агенция, част от Netpeak Group - една от най-големите агенции за дигитален маркетинг в Източна Европа, която работи в сферата от 2006 г. насам, с повече от 3000 успешни проекта, 9 офиса в 4 държави и над 250 сертифицирани специалисти. Агенцията е с фокус върху промотирането на уеб сайтове, онлайн реклама, CRM маркетинг, уеб анализ, usability, App Store Optimization, Big Data SEO, създаване на бранд имидж и още. Netpeak e eжегоден организатор на конференции за дигитален маркетинг в България, Украйна и Казахстан, както и на годишната конференция за онлайн реклама - Online Advertising Conference.

София

1. Кратко описание на позицията:
Ние активно търсим Junior Email Marketing & CRM Specialist и сме готови да вземем в екипа ни талантливи, енергични и целенасочени специалисти, завършили профилни учебни заведения, започващи да изграждат кариерата си.
Junior Email Marketing & CRM специалистът създава, подобрява и оптимизира имейл и push рекламни кампании самостоятелно или под ръководството на CRM специалист.
Позицията е предназначена за хора с неголям опит в поне една онлайн платформа за имейл маркетинг. Тя е само първа стъпка в кариерата на CRM специалист в Netpeak.
2. Основни изисквания към бъдещия колега на тази позиция:
2.1. Базови познания в сферата на дигиталния маркетинг.
2.2. Минимален опит с платформи за създаване на имейл бюлетини.
2.3. Умение за работа с Canva и други подобни.
2.4. Има добри или отлични способности в работата с таблици (например Excel, Google Spreadsheets).
2.5. Способен е правилно и ясно да формулира мислите си в писмен текст.
2.6. Разбира написан или изговорен текст на английски.

3. Ще бъде плюс:
3.1. Има изпратени поне 3 имейл бюлетина.
3.2. Базови HTML познания.
4. Функционални задължения.
4.1. Работа върху рекламни и информационни кампании под ръководството на CRM Specialist:
4.1.1. Подбор на продуктови категории и конкретни продукти.
4.1.2. Съставяне на рекламни текстове.
4.1.3. Създаване/копиране на рекламни кампании.
4.1.4. Подбор на полезно съдържание.
4.1.5. Създаване на структура на имейл шаблон.
4.1.6. Въвеждане на събраната информация и ресурси в имейл темплейт.
4.1.7. Подготовка на препоръки за подобрение на качеството, на проекта.
4.2. Самостоятелно изпълнява възложени задачи в платформите/инструментите Google Analytics и други, имейл маркетинг платформи, свързани със CRM маркетинг.
4.3. Работи под ръководството на ментор Middle CRM Specialist и на възложителите на конкретните задачи.
4.4. Образова се в темите, систематизирани в Netpeak Карта "Знание", самостоятелно и с помощта на своя ментор.
4.5. Обучение. В края на изпитателния срок и 4 месеца след преминаването му колегата трябва да премине атестация, която ще покаже, дали е научил цялата необходима информация и дали е готов към самостоятелната работа върху проекта.
4.6. Доказва знания и способности във вътрешни и външни изпити, в това число при преминаването на следващи нива в кариерното развитие.
4.7. Отчети за извършената работа.
5. Какво предлагаме на колегата на тази позиция?
5.1. Много интересни проекти.
5.2 Възможност за получаване на безценен опит и израстване до позиция Middle CRM Specialist.
5.3. Удобен работен график: от 8 (12) до 17 (21).
5.4. План за кариерно израстване.
5.5. Затворен форум, Уикипедия на Netpeak и собствена библиотека.
5.6. Фирмени събития и забавления.
5.7. Трудов договор и 20 работни дни платен отпуск.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности