Инженер осигуряване на качеството - валидиране на компютърни системи

Животът е хубав,когато сме здрави!Optimum Health,Maximum Vitality! СОФАРМА АД е динамично развиваща се българска фармацевтична компания, един от лидерите на пазара и най-големи работодатели в страната. Нашите медикаменти са добре познати за българските граждани и са с гарантирано изключително високо качество, ефикасност и достъпност. Интензивното развитие на компанията, динамиката на генеричната конкуренция и пазарната среда поставят предизикателства пред екипа на компанията. Бързо развиващото се портфолио и стратегическите планове за развитие изискват развитие и разширение на нашият екип. Предлагаме работа в млад и динамичен екип, конкурентна работна среда и възможност за развитие с развитието на бизнеса.

90 години традиция в грижата за здравето

Ние сме Софарма АД - най-голямата българска фармацевтична компания с близо 90 години история и традиции, комбинирани с постоянен стремеж за иновативност и развитие.

Портфолиото ни се състои от над 210 продукта, с които се стремим да предоставяме достъпно лечение за милиони пациенти. Инвестираме постоянно в нови технологии, научни изследвания и разработки с ясната цел- хората да бъдат по-здрави,
по-щастливи, с увереност за сигурно бъдеще.

Нашето семейство наброява над 1700 служители. Те са най-значимата съставка, гарант за нашия успех. Насърчаваме различните гледни точки, предложения и идеи, защото само така надграждаме настоящето.

Ако желаеш да бъдеш част от нашето семейство, да работиш в екип с доказани професионалисти, високи стандарти на работа с възможности за развитие, присъедини се към нас на позиция:

за Направление „Осигуряване на качеството“

Твоите основни отговорности:

  • Извършва дейности, свързани с процесите по валидиране на автоматизирани системи за управление на технологични процеси, инженерни системи и оборудване

  • Съставя валидационна документация

  • Разработва работни инструкции, свързани с валидиране на компютъризирани системи

  • Участва в проверки на всички звена на фирмата за изпълнение на изискванията на ДПП

  • Участва в оценката на риска за различни аспекти, свързани с ДПП (GMP)

  • Обучава ключов персонал за прилагане правилата на ДПП (GMP)

Най - важните изисквания за успешен старт на позицията:

  • Висше образование – инженерно или в областта на информационните технологии

  • Практически опит на същата или сходна позиция във фармацевтично производство 3+ години

  • Умения за изготвяне и работа с документация

  • Компютърни умения – MS Office, Autocad

  • Английски език – ниво В2– писмено и говоримо

Нашето предложение:

  • Стабилна и сигурна работна среда

  • Въвеждащо обучение и възможност за усъвършенстване и професионално развитие

  • Мотивиращи условия на труд и възнаграждение

  • Атрактивен социален пакет, включващ ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване и др., съгласно фирмените политики

  • Бонус "Препоръчай приятел" по утвърдени фирмени правила

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и считате, че отговаряте на изискванията, моля изпратете Вашата актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информацията, която доброволно представяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Задължаваме се да я използваме единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби