ИНЖЕНЕР ИНВЕСТИТОРСКИ КОНТРОЛ СТРОИТЕЛСТВО

Компания, отличаваща се с професионализъм, новаторство и отговорност!Успехът ни се дължи на лоялност, коректност и безценно взаимно доверие с клиентите ни, адекватност на пазарните изисквания и промените в строителния бранш. От създаването до момента сме изградили редица малки и големи обекти в т.ч. хотели, жилищни сгради, бизнес- административни сгради, комплекси от затворен тип, спортни комплекси и семейни къщи. Разполагаме с висококвалифициран технически персонал с професионални умения и опит, който постоянно се обучава по новоизлезлите продукти и материали. В нашите обекти се използват най- новите материали с доказани качества, които отговарят на европейските стандарти и изискванията на партньорите ни. Инвестираме непрекъснато в иновативни техники и инструменти, които да подобряват работния процес и нуждите на клиентите. Работим с най- новите кофражи, кулокранове, скелета, строителна механизация и т.н., като поддържаме постоянен контакт с нашите доставчици да черпим знания за иновативните продукти и технологии. Екипът ни е амбициран да намерим оптимално решение за всеки конкретен случай, съобразно спецификата на обекта и индивидуалните нужди.

Поради разширяване на дейността си, фирма "Арх Ситистрой" ЕООД, , търси да назначи мотивирани и енергични личности на позиция: ИНВЕСТИТОРСКИ КОНТРОЛ СТРОИТЕЛСТВО
ОТГОВОРНОСТИ:
1. Планира, организира, работи, контролира и отговаря за изготвяне на проектите с цел оптимизация на разходната част, изчистване на всички детайли и избор на материали, с които ще се изпълнява
2. Вземане на активно участие при изготвяне на проектите с цел оптимизация на разходната част, изчистване на всички детайли и избор на материали, с които ще се изпълнява.
3. Вземане на активно участие при изготвяне и подписване на договори с изпълнители съвместно с юрист.
4. Изготвяне на планирано КСС по видове приложения (по образец) и предаване.
5. Изготвяне на обобщен бюджет за всеки един обект и предаване.
6. Изискване на оферти по отделните видове СМР, представяне в сравнителни таблици с пълни анализи и препоръки за оптимизация.
7. Осъществяване на контрол за качество, спазване на срокове, детайлизиране при отчитане работата на всеки изпълнител на обекта.
8. При неспазване на задълженията на отделните изпълнители, възложени с договори за строителство, незабавно уведомление и предприемане на действия за неустойки по договор съвместно с юрист.
9. Организация по изграждане и управление на временно строителство, включително узаконяването на същото (в т.ч. табела по ЗБУТ, зачистване на терен, огради, охрана и др.).
10. Организиране, съблюдаване и водене на изрядна документална част от проектиране до въвеждане на обекта в експлоатация, снабдяване със съответните книжа и разрешителни, изпращане на уведомления до институции и експлоатационни дружества, когато е необходимо (в т.ч. общини, ВиК, EVN, други експлоатационни дружества, АГКК, данъчна служба, надзорни дружества и др.), съвместно с юрист.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Образование – Строителен инженер;
- Отлични познания при разчитането на строителна и проектна документация;
- Познаване на ЗУТ, наредби и правилници в строителството;
- Висока отговорност, дисциплина и конфиденциалност;
- Комуникативност и работа в екип;
- Компютърни умения - MS Office, AutoCAD и друг специализиран софтуер;
- Опит в ценообразуването, линейни календарни графици и количествени;
- Владеене на английски език ще се счита за предимство;
- Опит на подобна позиция е предимство;
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Трудов договор ;
- Отлични условия и среда на работа в екип от професионалисти;
- Дългосрочна заетост;
- Участие в амбициозни и мащабни проекти;
- Професионално развитие в стабилна и иновативна компания;
- Много добро заплащане според опита, обвързано с постигнатите резултати.
Ако искате да станете част от нашия професионален екип, изпратете ни Вашата автобиография.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности