Интернет техник

 "АЙ ТИ ВИ НЕТ" ООД е една от утвърдилите се фирми за комуникационни и информационни решения работеща на територията на община Казанлък. Ние предлагаме първокласни и висококачествени услуги на нашите клиенти, като се стремим да развиваме дългосрочни делови връзки на базата на взаимно сътрудничество. Нашата основна цел е да предоставим на потребителите все по-надеждни и достъпни услуги с най-високо качество.

В стремежа да разширим екипа си, търсим компетентна и мотивирана личност за позицията Интернет техник
Вашите задължения ще бъдат:
- изграждане и отстраняване на аварии.
- спазване на план график за изпълнение на задачите;
Изисквания:
- организираност и отговорност
- умения за работа в екип
- шофьорска книжка - категория "В"
Какво ви прави подходящи за нас:
- опит на същата или подобна позиция се счита за предимство;
- внимание към детайла и техническото изпълнение;
Нашето предложение:
- коректно заплащане обързано с твърда заплата и допълнителни бонуси;
- актуализиране на възнаграждението според постиженията;
- работа в млад и амбициозен екип;
Ако желаете да се развивате като част от нашия екип и сте уверен в себе си, изпратете автобиография и актуална снимка.

June 10th, 2022

Казанлък

Ремонтни и Монтажни дейности