ИНТЕРИОРЕН ДИЗАЙНЕР / ПРОЕКТАНТ

Фирма „BOUTIQUE INTERIORS“ е студио за интериорен дизайн, част от семейството на „Artstroy Group“ - строително-инвестиционна компания с установени традиции, съществуваща от 17 години на българския пазар.  „BOUTIQUE INTERIORS“ предлага цялостно интериорно проектиране на жилищни и обществени пространства. Фирмата се ангажира с пълния работен процес по изготвянето и реализирането на интериорния дизайн на обекта - от предварителното визуализиране на идеята на нашите клиенти, до оформянето й в окончателен работен проект, и нейното цялостно реализиране. Основната ни цел е да създадем завършен продукт с персонален стил и отличаващ се дизайн.

„Boutique Interiors“ е студио за интериорен дизайн в гр. Бургас и най-новият член в семейството на „Artstroy Group“ - строително-инвестиционна компания с установени традиции - вече 20 години на българския пазар, и с устремен поглед към бъдещето!
„Boutique Interiors” предлага цялостно интериорно проектиране на жилищни и обществени пространства, като се ангажира с пълния работен процес по изготвянето и реализирането на интериорния дизайн.
С цел оптимизиране на корпоративната структура и разширяване на дейността си търсим да назначим амбициозен и отговорен кандидат, с желание за професионално развитие, на длъжността:
Отговорности и задачи:
• Разбиране нуждите на клиентите и разработване на дизайнерски концепции;
• Изгражда 3D модели по архитектурни чертежи и скици;
• Избира, определя и препоръчва функционални и естетични материали, мебели и изделия за интериорно оформление;
• Има и прилага творчески подход във визуализирането на архитектурни проекти - нестандартни и иновативни решения;
• Участва в разпределения и подробни работни чертежи, изготвени от екип от чертожници;
• Следи постоянно тенденциите на пазара за вътрешно оформление и дизайн;
• Отчита извършената дейност съобразно вътрешнофирмените правила и документи;
• Работи с каталози, посещава обекти на доставчици, изисква оферти за заложени в проекта артикули;
• Отговаря за спазването на поставените срокове.
Умения и изисквания:
• Подходящо образование в сферата на Архитектурата или Интериорния дизайн;
• Опит в изготвянето на 3D визуализации – мин. 1 години;
• Отлично владеене на Auto CAD, 3D Max, MS office;
• Високото ниво на владеене на Photoshop е предимство;
• Шофьорска книжка – B кат.;
• Владеенето на руски и/или английски език е предимство.
Личностни качества:
• Отговорност към работния процес;
• Желание за усъвършенстване и развитие;
• Конфиденциалност при работа с поверителна информация;
• Професионално отношение към работата, прецизност, ориентираност към крайния резултат с внимание към детайлите;
• Отлични организационни умения и приоритизиране на задачите;
• Самостоятелност при вземане на компетентни решения;
• Динамична и мотивирана личност.
Ставайки част от екипа Ние предлагаме:
• Работа в модерен и добре оборудван офис, разположен на комуникативно място;
• Сигурност и стабилност, както и възможност за кариерно развитие в утвърдена строително-инвестиционна компания;
• Атрактивно трудово възнаграждение;
• Мотивираща работна среда, изградена на основата на взаимно уважение и доверие;
• Постоянен трудов договор със стандартна работна седмица.
Ако имате интерес и сме успели да привлечем вниманието Ви, може да кандидатствате, като изпратите Вашата актуална автобиография на български език със снимка.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Недвижими имоти