ИНСТАЛАТОР

Няма описание

ГАРД 24 ЕООД е фирма с дългогодишен опит в проектирането, изграждането и поддръжката на системи за сигурност - сигнално-охранителни системи, системи за видеонаблюдение, пожароизвестителни системи и системи за контрол на достъпа. Компанията е предпочитан партньор от много корпоративни и частни клиенти. Във връзка с разширяване на дейността на компанията търсим инсталаторска фирма, състояща се от един /двама/ инсталатори за поддръжка на сигнално-охранителни системи, системи за видеонаблюдение, пожароизвестителни системи, системи за контрол на достъпа.
ПОДХОДЯЩИЯТ КАНДИДАТ Е:
- С образование специалност "Електроника", „Телекомуникации“, „Мрежи и мрежово оборудване“;
- Със задължителен опит;
- Активен шофьор, кат. „В“;
- Със стремеж към израстване и повишаване на квалификацията;
- Отговорен към поставените задачи и срокове;
- С добри комуникативни умения;
- Неконфликтен, с умения и желание за работа в екип;
ОПИСАНИЕ НА ПОЗИЦИЯТА:
- Участие в процеса на инсталиране, програмиране и сервизиране на технически системи за сигурност - СОТ, Видеонаблюдение, Пожароизвестителни системи, Системи за контрол на достъпа и др.
- Периодични командировки в страната – най-често еднодневни, но са възможни и с нощувки.
КАКВО ДА ОЧАКВАТЕ ОТ НАС:
- Работодател, който цени трудолюбието на служителите си и е създал хармонична работна среда с необходимите условия за работа;
- Трудов договор на пълно работно време;
- Коректност в трудовите отношения;
- Осигурена квартира за кандидатите, които не са от гр. София;
- Осигурен служебен автомобил и гориво;
- Заплащане на трудовото възнаграждение редовно и в срок ;
- Динамична и разнообразна работа .
Ако отговаряте на посочените изисквания и нашето предложение представлява интерес за вас, кандидатствайте по тази обява, като изпратите автобиография на български език с актуална снимка.
Кандидатурите за интервю ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за интервю.

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана