ИНСПЕКТОР/ ТЕХНИК КАЧЕСТВО

Sanmina Corporation (Nasdaq: SANM) is a leading integrated manufacturing solutions provider serving the fastest-growing segments of the global Electronics Manufacturing Services (EMS) market. Recognized as a technology leader, Sanmina Corporationprovides end-to-end manufacturing solutions, delivering superior quality and support to Original Equipment Manufacturers (OEMs) primarily in the communications networks, defense and aerospace, industrial and semiconductor systems, medical, multimedia, computing and storage, automotive and clean technology sectors. Sanmina Corporation has facilities strategically located in key regions throughout the world.

Санмина България ЕООД е водещ доставчик на интегрирани производствени решения, обслужващи най-бързо развиващите се сегменти от глобалния пазар на услуги за производство на електроника (EMS). Призната за технологичен лидер, Sanmina предоставя цялостни производствени решения, предоставяйки превъзходно качество и поддръжка на оригиналното оборудване. Производители предимно в комуникационните мрежи, отбраната и космонавтиката, промишлеността и полупроводни системи, медицински, мултимедиен, изчислителен и съхранителен, автомобилен и чисти технологични сектори, Санмина има съоръжения, стратегически разположени в ключови региони по целия свят.

За нашия завод в град Пловдив търсим да назначим:

Вашите нови отговорности:

  • Извършва контрол на производството по предварително изготвен чеклист;

  • Одобрява започване на производството посредством проверка на "Първа произведена бройка";

  •  Извършва изходящ визуален контрол;

  •  Отговаря за процеса по събиране на данни за извършените контролни операции;

  •  Извършва продуктови одити съгласно предварително изготвен график;

  •  Подпомага инженер Качество в събиране на данните за проследимост и информира по въпроси, свързани с качеството на произвежданите изделия (спрени поръчки, увеличаване брака в линията и др);

  •  Блокира некачествено произведените продукти и ръководи дейностите по сортиране ;

  •  Участва в срещите свързани с постояното подобрение на производственият процес.

Минимални изисквания:

  •  Средно образование / завършено такова в областта на електрониката/ електротехниката е предимство/;

  •  Производствен опит и основни познания по следните процеси: SMT/AOI/Wave Soldering/ Automatic component insertion / Manual soldering and PTH-components’ assembly;

  • Познаването на английски език се счита за предимство;

  • Добри компютърни умения;

  • Възможност за работа на 3 смени (първа, втора и нощна);

Ние ви предлагаме:

  •  Отлични условия на труд;

  •  Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от професионалисти;

  •  Дългосрочни трудови взаимоотношения;

  •  Много добри въможности за възнаграждение и професионално развитие.

Как да кандидатствате:

  • Моля, да изпратите автобиография нa български или английски език.

  • Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

  • С кандидатстване по тази позицията, Вие декларирате, че предоставяте Вашите личните данни доброволно за целите по подбор на кандидати за тази позиция или бъдещи позиции, настъпващи в рамките на следващите шест месеца в Санмина България ЕООД.

Данните Ви ще бъдат обработвани съгласно относимото българско и европейско законодателство.
Имате право по всяко време да оттеглите това Ваше съгласие.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство