Инспектор качество

Няма описание

"Юрий Гагарин"АД е водеща българска компания, специализирана в производството на многоцветни луксозни опаковки и етикети от хартия и картон за цигарената, хранително-вкусовата, козметичната, парфюмерийната и фармацевтичната промишлености. Приоритет в дейността на компанията е и производството на моноацетатни и комбинирани филтри за цигари.
"Юрий Гагарин"АД търси да назначи:
ИНСПЕКТОР КАЧЕСТВО
(производство на филтри)
Изисквания:
• Отговорна и мотивирана личност;
• Умение за вглеждане в детайлите и откриване на грешки;
• Опит при работа с измервателни инструменти и контролни уреди е предимство;
• Компютърна грамотност - MS Office;
• Познания и опит със стандарт ISO 9001
• Умения за работа в динамична среда
Ежедневни дейности:
• Контрол на качеството на произвежданата продукция;
• Контрол на качеството на постъпващите суровини и материали;
• Попълване на формуляри от Системата за управление на качеството;
• Извършва лабораторни анализи и измервания с наличната апаратура;
• Работа на смени (първа, втора и нощна - 8 часов работен ден от понеделник до петък).
Отговорности:
• Осъществява контрол за спазване на технологичните инструкции за качество на продукцията;
• Открива несъответствия, следи за изпълнението на предписани коригиращи действия;
• Осъществява краен контрол за измерване на готовия продукт;
Компанията предлага:
- Обучение на кандидати без опит и току-що завършили;
- Трудов договор с пълни осигуровки;
- Оценка и преразглаждане на заплатата след изтичане на 3-ри месечен срок;
- Здравославни и безопасни условия на труд;
- Социални придобивки;
- Служебен транспорт в чертите на града;
- Работно облекло;
- Собствено столово хранене, с поевтиняване на храната;
- Ваучери за храна;
- Допълнителна здравна застраховка;
- Удобно местоположение на 10 минути от центъра на града;
- Почивни дни - събота и неделя, както и всички официални празници.
Ако настоящата обява Ви интересува, моля изпратете автобиография .
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Вашите лични данни ще бъдат обработвани за целите на подбора в пълно съответствие с изискванията на Регламента за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Изпращайки Вашето заявление за кандидатстване, Вие потвърждавате, че сте запознати и сте съгласен/а с обработването на Вашите данни.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство