ИНСПЕКТОР "АВТОМОБИЛНО ЗАСТРАХОВАНЕ"

Няма описание

ЗАД "Алианц България" е водеща компания в сферата на финансовото планиране, застраховането и животозастраховането. Дружеството е част от световният лидер Allianz SE. Компанията има над 130-годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители.
За офиса ни в гр. Русе, обявяваме свободна позиция за
Вашите задължения:
∙ обслужване на настоящи и нови клиенти в офиса
∙ администриране и обработка на документи
. предоставяне на информация и предложения за застрахователни продукти
Нашите изисквания:
∙ средно или висше образование (кандидатите с икономическо образование ще се разглеждат с предимство)
∙ с добро ниво на компютърна грамотност
∙ опит на подобна позиция е предимство
. социално активни и комуникативни
Ние предлагаме:
∙ въвеждане в процеса на работа
. трудов договор
. работа в нов и конфортен офис, в екип от утвърдени професионалисти
В случай, че в описаното по-горе виждате себе си, ще очакваме Вашето CV с актуална снимка. Всички кандидатури ще се разглеждат конфиденциално, а тези които най - много са ни впечатлили, ще поканим на интервю.

June 10th, 2022

Русе

Търговия и Продажби