Инкасатор за Събиране на просрочени вземания

НД Мениджмънт ООД е финансова институция, вписана в регистъра на Българска Народна Банка и извършваща дейност по предоставянето и събирането на потребителски кредити, обявява свободна позиция за длъжността:
Вашите задължения:
• Осъществяване на срещи с длъжници на дружеството, с цел изясняване възможностите за погасяване на просрочени вземания, води преговори за преструктуриране и/или разсрочване на задълженията
• Изготвяне на предложения за преструктуриране и/или сключване на извънсъдебни споразумения след анализ на състоянието на задължените лица, както и възможността за обезпечаване на дълга
• Следене на спазването на сключените споразумения по просрочени вземания
• При неспазване на сключените извънсъдебни споразумения осъществява контакт по телефон с цел установяване причината за неплащане и погасяване на пропуснатите вноски
• Извършване на проверка на кредитни досиета и сравнение на наличните в системата данни и тяхната коректност
• Генериране на уведомителни писма и посещение на адрес
Ние предлагаме:
• Вие да определяте работните си ангажименти;
• Гъвкаво работно време и ангажименти;
• Фирмено обучение и развитие;
• Заплащане - доход в зависимост от вашите постижения (брой клиенти и събрани вноски).
Позицията e на трудов договор, но може да бъде и граждански, в зависимост от целите, които си поставяте вие.
Ако вие имате:
• Желание;
• Завършено средно образование;
• Добри комуникативни умения, позитивен подход, амбиция да печелите по-висок основен или допълнителен доход;
• Предишен опит в подобен тип услуги ще се счита за предимство.
Ако отговаряте на нашите изисквания и желаете да се развивате, очакваме Вашите автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще получат обратна връзка и ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи ще бъдат разглеждани според ЗЗЛД

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности