ИНКАСАТОР

Ние сме финансова институция, специализирана в отпускането на потребителски и ипотечни кредити от 200 до 300000лв. с изключително изгодни и разнообразни условия. .
Наше предимство e предоставянето на отлични условия и изграждането на дългосрочни отношения със своите служители и клиенти.
С цел развитие на дейността и разширяване на екипа в гр.Пловдив, искаме да привлечем отговорни, мотивирани и целеустремени хора , които да заемат ключовата позиция - „ИНКАСАТОР“.
Основни задължения и отговорности:
• Осъществяване на личен контакт и преговори с длъжниците на компанията;
• Събиране на проблемни кредити;
• Инкасиране на сумите по просрочени кредити;
• Администриране на дейностите по събиране на вземанията;
• Ежедневно пътуване в поверения регион;
Необходими умения и опит:
• Добри комуникативни умения при директен контакт с клиентите;
• Мотивираща, амбициозна и резултатно ориентирана личност;
• Желание за работа в екип;
• Опитът на подобна позиция ще се счита за предимство.
Нашето предложение:
• Работа в динамична среда;
• Възможност за кариерно развитие в доказана институция;
• Атрактивно заплащане, обвързано с постигнатите резултати;
• Обучение и възможности за повишаване на квалификацията.
Ако всичко описано до тук отговаря на Вашите изисквания и възможности, моля изпратете Вашата автобиография с актуална снимка.
Моля посочвайте референтен номер на позицията, за която кандидатствате.
Предишен опит в сферата се счита за предимство.
Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати по документи.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности