Инкасатор дългови задължения

Няма описание

Основни задължения и изисквания за позицията:
- Доставка на писма, документи и пратки по предназначението им.
- Предоставя високо качество на обслужване съгласно политиката на фирмата;
- Отлични комуникативни способности, умение да убеждава;
- Амбициозна личност с ориентация в областта.
- Продава кредитни и финансови продукти и услуги предназначени за физически лица в съответствие с правилата и процедурите на финансовата институция;
- Желание за работа с клиенти.
- Свидетелство за управление на МПС - категория Б
- Взема самостоятелни решения в рамките на дадените му пълномощия.
- Прави предложения пред прекия си ръководител за подобряване на дейността.
- Да изисква и получава информация, необходима за изпълнението на задълженията си.
- Контролирате случаите на нередовни платци (клиенти) в поверения ви регион на действие и отговаряте за качеството обслужване на клиентите в портфолиото на екип от Инкасатори
Ние предлагаме:
- Работа в успешен екип;
- Професионално обучение и възможности за кариерно развитие;
- Бонус схема за постигнати резултати;
- Гъвкавост в организиране на работния процес.
- Стимулираща работна среда в млад и сплотен екип

June 10th, 2022

Мездра

Административни, Офис и Бизнес дейности