Хлебар, Пекар

Ние "Пекарна Анри" произвеждаме хляб, хлебни и сладкарски продукти - голям асортимент закуски, гризини, соленки, дребни сладки, сиропирани десерти, торти и др. Застъпено е ръчното, занаятчийско производство. Залагаме на висококачествени суровини, традиционни и новаторски технологии.  "Пекарна Анри" - Вкус и качество! Традиции и иновации!

„Пекарна Анри" - ние сме фирма, занимаваща се с производството на хлебни и сладкарски изделия. Работим с висококачествени суровини по традиционни и новаторски технологии. Държим на високото качество и ръчното, занаятчийско производство на нашите продукти.
Търсим нови попълнения към нашия екип.
Отговорности:
- Приготвяне хляб и хлебни изделия, отговарящи на всички стандарти и изисквания
- Спазване на технологии и рецептури
- Поддържане на висока хигиена
Изисквания:
- Желание за работа
- Умения за работа в екип и добро отношение към колектива
- Добра организация на работния процес
- Отговорност и точност при изпълнение на служебните задължения
- Кандидатите с опит са с предимство
Ние предлагаме:
- Трудов договор и дългосрочна заетост
- Конкурентно възнаграждение и пълни осигуровки
- Професионално обучение
- Възможност за развитие и надграждане, посредством участия в обучения, семинари и презентации, водени от лектори и технолози от цяла Европа.
- Коректно и редовно заплащане
- Бонуси
- Възможност за реализиране на собствени идеи
Ако сме предизвикали Вашия интерес, ни изпратете автобиография с актуална информация и снимка. Изпратената кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Одобрените кандидати ще получат обратна връзка и покана за интервю.
Предоставените от Вас лични данни се обработват и са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Производство