Хигиенисти/ки

Няма описание

"Еврохим Груп" ООД търси мотивирани отговорни личности за поддържане на хигиената в административни и производствени помещения, находящи се в гр. Севлиево.
Основни задължения:
- Извършване на всички дейности, свързани с ежедневното поддържане на реда и чистотата в помещенията.
- Събиране и изхвърляне на отпадъците на определените за целта места.
- Периодично зареждане на санитарните помещения с необходимите консумативи.
- Следене за наличността на санитарно-хигиенните консумативи.
- Текущо заявяване на необходимите почистващи препарати и консумативи.
Изисквания:
- Средно образование
- Предишен опит се счита за предимство.
- Отговорна и лоялна личност с желание за работа.
- Прецизност при изпълнение на задачите.
- Работа е екип.
Ние предлагаме:
- Постоянна работа на пълен работен ден.
- Много добри условия на труд.
- Редовно, сигурно и коректно заплащане.
Ако нашето предложение за работа представлява интерес за Вас, моля да кандидатствате по обявата, като изпратите актуална автобиография със снимка.
Контакт ще бъде установен само с кандидати, одобрени по документи.
Всички Ваши лични данни, предоставени в процеса на кандидатстване за работа при нас, ще бъдат третирани при стриктно спазване на изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Севлиево

Шофьори, Куриери