Хигиенисти

Няма описание

I. ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
1. Характеристика на работата:
Почистване и дезинфекциране на санитарни възли и перални помещения.
2. Основни задължения:
- почиства и дезинфекцира санитарни възли, подове, коридори и складови помещения;
- проветрява помещенията;
- следи за състоянието на помещенията след напускането им от работещите в тях;
- изхвърля отпадъците на определените места извън сградата;
- зарежда с миещи препарати, козметични средства и санитарно-хигиенни материали санитарните възли;
II. ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ, ПРИСЪЩИ ЗА ДЛЪЖНОСТТА
1. Отговаря за качеството на хигиената и нивото на об­служване.
2. Носи отговорност при настъпили вреди от несвоевременно информиране за липси в инвентара на обслужваните помещения и обекти.
III. ОРГАНИЗАЦИОННИ ВРЪЗКИ И ВЗАИМООТНОШЕНИЯ
1. Длъжността е пряко подчинена на управителя на къмпинга.
2. При изпълнение на длъжността се осъществяват организа­ционни връзки и взаимоотношения с администраторите и клиен­тите.
IV. НЕОБХОДИМА КОМПЕТЕНТНОСТ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
1. Трябва да знае:
а) правилата за почистване и хигиенизиране на помещения и уредите в тях;
б) нормативните изисквания за противопожарна безопасност;
в) да работи с уредите за почистване.
V. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
1. Образование: средно или основно.
2. Друга квалификация: работа с уредите за почистване.
Ние предлагаме:
- Осигурена квартира или служебен транспорт;
- Въвеждащо обучение по стандарт;
- Униформено облекло;
- Възможност за дългосрочни отношения при постигане на добри резултати;
За кандидатстване, изпратете вашето СV с телефонен номер и снимка. Само одобрените кандидати ще бъдат потърсени за интервю.
Телефон за контакт: 0889 090 751

June 10th, 2022

Созопол

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм