Хигиенист за почистване на офис и магазин

Няма описание

Tърсим отговорен, дисциплиниран и енергичен кандидат за позицията „Хигиенист“, който да поддържа хигиената в офиса и магазина ни с адрес :
гр. София, бул. Черни връх, № 102Д
Отговорности:
- Сухо и мокро почистване на подовите настилки;
- Почистване и дезинфекциране на сервизните помещения;
- Почистване на прах;
- Проветряване на работните помещения;
- Събиране и изхвърляне на отпадъците;
- Зареждане с миещи препарати и консумативи на санитарните възли;
- Забърсване на изложените мостри;
- Почистване на общите помещения
Изисквания:
- Средно образование;
- Опит в почистването на офиси;
- Сериозно отношение към поставените задачи;
- Енергичност и желание за работа.
От нас очаквайте:
- Трудов договор, съгласно българското законодателство
- Коректност в трудовите отношения
- Добро месечно възнаграждение 800 лв. - 900 лв. НЕТО
- 5 работни + 2 почивни дни
Допълнителни придобивки:
- фирмата поема разходите при допълнителни квалификационни курсове на служителите си
- специални цени и отстъпки за служителите на фирмата и семействата им
- паричен бонус при раждане на дете
- допълнително здравно осигуряване
- 2 дни допълнителен отпуск + паричен бонус специално за рождения ден на нашите служители
Заплата 800 лв. - 900 лв. НЕТО на месец
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография, актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност според ЗЗЛД.
Назначения кандидат ще сключи договор с фирма Гресия 2 ЕООД

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби