ХИГИЕНИСТ

Няма описание

Aлтея Органикс ООД е бързо развиваща се българска компания, занимаваща се с производство и дистрибуция на био сертифицирани козметични продукти, етерични масла и флорални води. Производствено-административната база на компанията се намира в село Ягода, община Мъглиж, разположена сред розовите градини, които компанията отглежда. Компанията притежава собствена дестилерия за производство на етерични масла и флорални води, както и оборудвана лаборатория за развойна дейност, намиращи се на територията на Производствено-административната база в с. Ягода.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
Почистване и дезинфекция на производствени помещения, офиси и прилежащите им части
Почистване и дезинфекция на санитарните помещения
Зареждане на санитарните възли с почистващи препарати и тоалетни принадлежности
Следене наличностите на необходимите консумативи за почистване и заявяването им за доставка
Изпълнява допълнителни дейности, свързани с длъжността
ИЗИСКВАНИЯ
Завършено средно образование
Сръчност, отговорност и организираност
Съвестно отношение към работата
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Коректни трудови отношения
Добро заплащане
Отлична работна среда
Регламентирано работно време 8ч.
Ако смятате, че това предложение е подходящо за Вас, изпратете своята автобиография!
Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителния подбор по документи.
Документите на всички кандидати ще бъдат разглеждани в условията на строга конфиденциалност. Данните, които предоставяте, са лични и се обработват при спазване на действащото българско законодателство.

June 10th, 2022

София

Производство