Хигиенист

Няма описание

София Ивент Център е 5 звездна локация за провеждане на събития - конференции, семинари, коктейли, галавечери, частни партита и др.
Фирмата търси хигиенист на НЕНОРМИРАНО работно време. Работата е на постоянен трудов договор.
Отговорности:
- Ежедневно почистване на центъра за провеждане на събития - зали, офиси, складови и санитарни помещения;
- Почистване и поддръжка на хигиената в центъра по време на събития.

Изисквания:
- Опит на подобна длъжност – желателно;
- Експедитивност, коректност, лоялност и гъвкавост;
- Сериозен и отговорен човек;
- Работа на смени обвързани с провежданите събития.

Работодателят предлага:
- Чисто стартово възнаграждение в размер на 1000 лв. плюс бонуси, след шестия месец 1200 лв. плюс бонуси;
- Трудов договор и осигуровки;
- Фирмено обучение;
- Дългосрочен ангажимент;
- Отлични условия на труд;
- Работно облекло;
- 20 работни дни платен годишен отпуск;
- Осигурен транспорт при смени след 22:00 ч.

При интерес ще очаваме вашето CV.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за провеждане на индивидуална среща.
За информация 0887089962
Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД. Sofia Event Center се задължава да ги пази и да не ги предоставя на трети лица.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм