ХИГИЕНИСТ ПОЧАСОВА РАБОТА

КМП БИЛД  е отговорна фирма, създадена от инженери с опит в строително-ремонтните дейности над 10 години. Услугите, които извършваме обхващат широк спектър от дейности, включващи:- Ел. инсталации- ВИК- ОВИК услуги- Видеонаблюдение- Пожароизвестяване- Ландшафтни услуги- Зидария- Лепене на фаянс- Теракот и гранитогрес- Поставяне на двоен под и окачен таван- ПочистванеФирмата се занимава с ремонтно-строителни, довършителни и възстановителни работи, както в София, така и в цялата страна на добри цени и с високо качество.

КМП БИЛД търси да назначи към екипа си работници на длъжността чистач/хигиенист на почасова работа.
Отговорности
Да опазва повереното му имущество - техника, инвентар, материали.
Да спазва утвърдените в предприятието правила за здравословни и безопасни условия на труд и правилата за противопожарна безопасност, хигенно - санитарните изисквания при работа с почистващи препарати.
Да използва работно облекло и лични предпазни средства.
Да не разпространява информация от личен характер, както и факти и информация, определени като фирмена или търговска тайна.
При изпълнение на задълженията си носи отговорност за:
- качеството на извършената работа;
- спазване на трудовата дисциплина;
- правилната експлоатация и доброто състояние на поверените уреди;
- правилната и безопасна употреба на почистващите препарати.
Изисквания
Образование - минимум основно
Комуникативност
Адаптивност
Стаж - минимум 1 година на подобна длъжност
Ще се свържем с одобрените кандидати

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности