Хигиенист / ка във фармацевтично производство

Фортекс Нутрасютикалс е в списъка на водещите компании, произвеждащи хранителни добавки и здравна козметика в България.Фирмата предлага природни продукти с контролирано и гарантирано качество, на цени, съобразени с възможностите на българските потребители. Целта на екипа е да продължава да представя на българския пазар иновативни решения и да развива портфолиото си така, че да отговаря на все по-високите изисквания на клиентите, като се запази традиционното качество.

!!!! МОЛЯ, ПРОЧЕТЕТЕ ОБЯВАТА ДО КРАЙ, ПРЕДИ ДА КАНДИДАТСТВАТЕ !!!!
Фортекс Нутрасютикалс ООД е българска компания с водеща позиция на българския пазар на хранителни добавки и лекарсвени продукти.
Предлагаме свободна позиция за длъжността Хигиенист/ка във фармацевтично производство.
ЗАДАЧИ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Почистване и поддържане на високо ниво на хигиената в производствените помещения в съответствие с написани процедури и инструкции по стандарт за Добрите производствени практики;
- Почистване на складови помещения;
- Грижа за поверената техника.
НИЕ ОЧАКВАМЕ ОТ ВАС:
- Средно образование;
- Усет към чистота и хигиена;
- Отговорно отношение към работата;
- Организираност;
- Сръчност;
- Лоялност;
- Предишна работа на такава позиция е предимство.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянен трудов договор;
- Работа в ДВЕ смени;
- Мотивиращо заплащане.
МЕСТОРАБОТА: гр. БОЖУРИЩЕ
Очакваме само сериозни и добре обмислени кандидатури. Одобрените кандидатури ще бъдат уведомявани за час и дата за интервю.
Ние ценим своите лоялни и способни служители - станете част от екипа ни!

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности