Хигиенист / ка

Няма описание

Хигиенист/ -ка
Фирма "Глоубъл Истейтс" ООД тръси служител за длъжността Хигиенист / -ка за офис на три етажа в ж.к. Сухата река.
Ние предлагаме:
• Отлични условия на труд в професионална офис среда;
• 8 часов работен ден;
• Трудов договор с редовно месечно заплащане;
• Постоянен и дългосрочен ангажимент.
Изисквания:
• Отговорно отношение към работата;
• Бързина и сръчност;
• Добра организация на работния процес;
• Опит на съответната позиция е предимство.
Отговорности:
• Ежедневна поддръжка на чистотата на територията на административните офиси и прилежащите площи;
• Изхвърляне кошовете за отпадъци на територията на предприятието;
• Почистване на санитарните помещения и зареждане на хигиенни материали;
Очакваме автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Трудов договор ще бъде сключен с фирма „Глоубъл Истейтс“ ООД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности