ХИГИЕНИСТ

Няма описание

Ние от ДЕКОВИС ООД сме СПЕЦИАЛИСТИ в месото и имаме повече от петнадесет години трайно присъствие на българския пазар в производството, търговията на едро и дребно, и доставката на месо и месни заготовки. Търсим да назначим хигиенист за цех за месо в гр. Благоевград, ул. Покровнишко шосе 45.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- измива и почиства замърсените съдове и прибори
- почиства и поддържа кухненския блок
- изпълнява и други конкретно възложени задачи,свързани с длъжността
ИЗИСКВАНИЯ:
- Образование: - основно или по високо;
- Опит : може и без;
- Лоялност и отговорност;
- Умение за работа в екип;
- Добро заплащане, добри условия на труд.
Работна заплата по договаряне.
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпращайте подробно CV със СНИМКА. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в най-кратки срокове.
Предоставените от Вас лични данни се намират под специален режим на защита съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Благоевград

Производство