Градинар/ озеленител - общ работник

Няма описание

Комплекс от затворен тип "Бургас Бийч Резорт2" в Сарафово търси да назначи градинар / озеленител -общ работник.
Основни задължения :
- Поддръжка и косене на зелени площи;
- Работа с машини в сферата на озеленяването;
- Грижа за растенията на територията на комплекса;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
Изисквания към кандидатите:
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- Дисциплинираност и постоянство при изпълнение на задълженията си;
- Грижа към имуществото на дружеството;
Ние предлагаме:
- работна заплата - 1100 лева /чисто/
- трудов договор, осигуряване съгласно КТ
- работно облекло и служебен телефон
- поемане на пътни разходи.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете ни Вашите АВТОБИОГРАФИЯ и АКТУАЛНА СНИМКА. Телефон за информация - 0885 877 177
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
Всяка получена информация ще се третира съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Бургас

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм