Готвач/ка

Фирма "Ремотерм" ЕООД е основана през 1999г. Компанията е официален представител на Castolin+Eutectic за България. Основните ни акценти са ремонтно–възстановителни дейности чрез заваряване, наваряване, механична обработка и всички необходими допълнителни операции за получаване на готово изделие от клиента. Помагаме на нашите клиенти да предпазят и удължат живота на техните машини и съоръжения, като създаваме решения, за да се спестят средства за техните нужди.

За новооткриващо се кулинарно кафене (м. Септември 2022г.), вдъхновено от модерната еспресо култура, предлагащо ободряващи топли и студени напитки, прясно изцедени фрешове, разнообразни ястия, печива и десерти. Набираме позитивен човек за длъжността готвач/ка в обектът ни, намиращ се на улица Богатица 25.
Задължителни изисквания са опит и познания в света на кулинарията, отдаденост и отношение към храната!
Предлагаме Ви:
-Енергична работа
-Атрактивно и конкурентно заплащане
-Гъвкаво работно време
-Работа в позитивен и млад екип
-Йерархична структура и възможност за развитие
Отговорности:
-Приготвяне на ястия, печива и десерти.
-Поддържане на чистота в кухнята.
-Познаване и работа със софтуерните програма на ресторанта;
-Цялостно следене за наличности, заявки и ротация на артикули и инвентар;
-Координиране и организиране;
-Постоянен стремеж да повишавате своята професионална квалификация;
-Следване на указанията за здраве и безопасност.
-Ефективна работа в екип с колегите.
Ако смяташ, че ТИ си нашият човек, то не се колебай да ни изпратиш своето СV.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм