ГОТВАЧИ ТОПЛА/СТУДЕНА КУХНЯ

Хотел в к.к. Слънчев бряг, търси да назначи амбициозни и предприемчиви хора на позиция - ГОТВАЧИ ТОПЛА/СТУДЕНА КУХНЯ
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
* Осигурява качествена и навреме издадена храна спазвайки вътрешно фирмените стандарти и инструкции
* Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите
* Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна
* Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид
* Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята
* Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
* Спазва Правилника за вътрешния ред
ИЗИСКВАНИЯ:
* Умение за работа в екип
* Умение за самостоятелна работа
* Енергичност
* Сръчност
* Бързина
* Организираност
* Мотивация за работа
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
* Редовно и сигурно заплащане
* Фирмено облекло
* Пътни или настаняване в хотела
* Възможност за професионално развитие
* Отлични условия на труд в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания
При проявен интерес изпратете автобиография и актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм