ГОТВАЧИ ТОПЛА КУХНЯ

Хотел "Преслав", Златни Пясъци набира готвачи топла кухня за сезон Лято 2022.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Приготвяне на продукция по установените рецепти на заведението;
- Поддържане на идеална хигиена на работното място;
- Работа в екип;
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Образование по специалността;
- Опит на съответната позиция в ресторант при система All inclusive е предимство;
- Енергичност, лоялност;
- Организираност;
- Отговорно отношение към работата;
- Умения за работа в екип;
- Коректност и прецизност при изпълнение на поставените задачи и длъжностните задължения;
- Познаване и прилагане на нормативната уредба на НАССР, всички норми и стандарти на РЗИ и БАБХ;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Много добро възнаграждение;
- Редовно и коректно заплащане;
- Осигурен транспорт и храна;
Моля, изпращайте актуални автобоиграфии със снимка.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички автобиографии ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност според ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм