ГОТВАЧИ ТОПЛА И СТУДЕНА КУХНЯ

Готвачи топла и студена кухня
Хотелски комплекс БАЛКАНИКА в гр.Китен търси да назначи готвачи топла и студена кухня за предстоящия сезон Лято 2022.Ресторанта предлага изхранване закуска ,обяд и вечеря само на блок маса , без свободна консумация.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ
• Работа с професионален екип
• Позитивна работна атмосфера
• Отлично възнаграждение
ТОПЛА КУХНЯ от 1500 до 2500 лв нето в зависимост от отработените часове
СУДЕНА КУХНЯ от 1100 до 2100 лв нето в зависимост от отработените часове
• Точно, коректно и сигурно заплащане
• Трудов договор със социално и здравно осигуряване
• Настаняване и изхранване в хотела за кандидати от други райони на страната
• Осигурена храна по време на работа
• Униформа
ОПИСАНИЕ НА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА
- Изисква се да има опит за хранене на блок маса;
- Участва в производството на готварската продукция;
- Спазва изискванията за количествата и качеството на вложените продукти.
- Следи за работата на машините и съоръженията и състоянието на посудата;
- Грижи се за съхранение на продуктите, полуфабрикатите и готовата продукция съгласно технологическите и санитарни изисквания;
- Спазва санитарно хигиенните изисквания на работното място;
Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, изпратете актуална автобиография и снимка.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и при всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Можете по всяко време да упражните правата си свързани с личните Ви данни, в това число правото Ви на информираност, правото на достъп, на изменение, на ограничаване и правото да бъдете „забравени” – да бъдат изтрити личните Ви данни. Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на подбора

June 10th, 2022

Китен

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм