Готвачи Бургери - студена кухня

Няма описание

Чикен Кинг - " Ресторант за бързо хранене търси да
назначи готвачи -студена кухня. може и без опит , искаме в своя екип
позитивен, комуникативен и енергичен човек. Отговорности:
-Умение за работа в екип.
- Участва в приготвянето на различни видове сандвичи и сосове и отговаря за качеството им.
- Поддържа безупречна хигиена на работното място.
- Спазва санитарно – хигиенните условия за работа.
Изисквания:
• Сръчност, бързина и организираност
• Позитивност и правилен подход към клиентите
• Инициативност и висока мотивация за работа

РАБОТАТА ВКЛЮЧВА : при поръчка на сандвич , вие приготвяте сандвича и го издавате. Минавате през 3 дни обучение , учите как се приготвя сандвича , нужно е само да сте бързи и сръчни.
Ние Ви предлагаме:
Добри условия;
Отлична работна среда ;
Атрактивно възнаграждение , бонусна система и коректност ;
2 работни, 2 почивни дни - по график, на смени 9.30 - 22.00ч.
За повече информация на посоченият телефон.0876721978 до 18:00 часа
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Месторабота: Варна

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби