Готвач / Бургер Мастър

Brunch Box е най-новия член в семейство. В нашето меню успешно съчетаваме вкусното със здравословното! Предлагаме ястия от типична италианска култура до модерни вариации на гурме бургери.Разрастваме екипа си и търсим мотивирани кандидати.

          ПРИ ЕВЕНТУАЛЕН СЛЕДВАЩ ЛОКДАУН ЗАВЕДЕНИЕТО НЕ ЗАТВАРЯ!

Задължения:

• Осигурява качествена и навреме издадена храна спазвайки вътрешно фирмените стандарти и инструкции
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите
• Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна
• Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място

Изисквания :

• Умение за работа в екип
• Умение за самостоятелна работата
• Енергичност
• Издръжливост
• Устойчивост на стресови ситуации
• Сръчност
• Бързина
• Организираност
• Мотивация за работа

Нашето предложение:

• Фирмено обучениие
• Работа на смени
• Работа в реална, динамична среда сред млад екип
• Постоянен трудов договор и осигуровки
• Възможност за развитие:
• Стартово заплащане от 9.00лв на час
 Възможност за развитие
Отговорник на смяна -
• организира процеса на работа
• отговаря за качеството на издадената продукция
• отговаря за персонала

Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография и актуална снимка .
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
''УОК ФУУД'' ООД

June 10th, 2022

София

Производство