ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА ТУТИ 2011 ООД logo

ГОТВАЧ в частна детска градина

Няма описание

Търсим грижовен човек, който да обича децата и умее да работи в екип.
Работните часове са от 7.00 до 14.30ч., от понеделник до петък.
Задължения:
• Да подготвя седмично меню, което на дневна база включва сутрешна закуска, междинна закуска, обяд и следобедна закуска.
• Да изготвя заявки и прави покупки, покриващи целият процес на работа
• Да познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията
• Да следи и използва рецепти по норматив
• Да държи на външния вид на приготвената храна
• Да отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите
• Да осъществява контрол за спазването на действащите разпоредби
• Да експлоатира правилно материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята
• Да поддържа изискваната хигиена на работното място, съгласно нормативните санитарни изисквания за детски заведения и следи за санитарно-хигиенното състояние на помещенията и машините
Изисквания към кандидата:
• Документ за професионална квалификация готвач
• Отговорност
• Организираност
• Опит на подобна позиция е предимство
Ние Ви предлагаме:
• Много добро възнаграждение
• Отлична работна среда
• Коректно отношение
За да кандидатствате при нас, изпратете ни автобиография и актуална снимка.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм