Готвач топла кухня - Водач на смяна

Няма описание

Съвременен европейски  ресторант  в центъра на София, набира служители за позиция -
Готвач топла кухня - Водач на смяна!
Търсим човек с мотивация за работа, с отношние към храната и детайла и с желание за личностно и професионално развитие!
Ние от "The Clock" очакваме кандидатурите Ви!

Изисквания:

- Подходящо образование и квалификация.
- Опит на подобна позиция.
- Познаване, спазване изискванията и водене на документи по НАССР.
- Отговорност и коректност.
- Комуникативност и умения за работа в екип.
- Готовност и желание да се обучава съгласно изискванията и стандартите на фирмата
- Опит в интернационална кухня е предимство

Отговорности:
- Отговорен за приготвянето на кулинарна продукция в кухнята от най-високо качество, поддържайки високи хигиенни стандарти и практики.
- Придържа се към всички здравни изисквания, изисквания за безопасност и/или друга съответстваща нормативна уредба, както и към стандартите, политиките и процедурите на фирмата.
- Контролира срока на годност на всички използвани продукти
- Съхранява подходящо неизползваните продукти с цел поддържане на качеството и намаляване на брака.
- Работи в тясно сътрудничество с целият екип с цел да гарантира точното приготвяне и време за сервиране, както и поддържането на постоянно качество.
- Попълва поръчки за заявка,съобразно обхвата на пълномощията си и предава за проверка и одобрение на оторизираните за това лица.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Разумно възнаграждение по всички изисквания на трудовото законодателство
- 40 часова работна седмица или сумарно изчисляване по занкон
- 20 дни платен годишен отпуск
- Възможности за развитие
- Обучение по световни стандарти
- Приветлива и съвременна работна среда
- Безплатна храна.
- Бонуси при постигнати резултати

Ако отговаряте на изискванитя и търсеното поведение и мислене , моля кандидатствайте с автобиография и актуална снимка . Моля, обърнете внимание, че ще се свържем само с одобрените  кандидати!

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм