ГОТВАЧ ТОПЛА КУХНЯ

Няма описание

Ресторант "Западен Парк" търси нови попълнение към своя работен екип, предлагаме вакантна позициа за топла !
Нашият ресторант предлага на своите клиенти уютна и модерна обстановка в паркова среда.
Ресторантът разполага с голяма и много добре оборудвана база и предлага компактно сезонно меню .
Храната, която се предоставя е разнообразна и преди всичко с качество и добър вкус.
В желанието си да осигурим компрексно най-доброто, търсим да назначим позитивни, отговорни и амбициозни млади хора с идей в кухнята.
Набираме служители в дългосрочен план, като бихме искали да обърнем внимание на това, че компанията ни няма освободени служители през епидемичната обстановка.
За нас са важни желанието за работа и потенциала на всеки един, а не непременно наличието на дългогодичшен опит.
Задължения:
• Осигурява качествена и навреме издадена храна, спазвайки вътрешно-фирмените стандарти и инструкции.
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите.
• Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид,
• Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята.
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място.
• Спазва Правилника за вътрешния ред.
• Отлични организационни качества, умение за работа в екип, лоялност, комуникативност и инициативност.
• Познания по системите за безопасност на храните, както и нормативните разпоредби и изисквания на БАБХ и РЗИ.
• Отношение към храната .
Ние ще Ви предложим:
• Дългосрочна ангажираност и целогодишна заетост гъвкав работен график или 2/2,
• Трудов договор и бонуси
• Подсигорена храна в работната смяна
• Добро възнаграждение
• Коректност и уваженияни,
• Добра работна среда и база
• Възможност за развитие
• Повишение на заплата при доказани качества, усилия и умения.
• Персонална грижа.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и искате да бъдете част от екипът ни,
ще се радваме да получим Вашето актуално CV!
Всички кандидатури ще бъдат разгледани, спазвайки изискванията за защита на личните Ви данни.
Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени за събеседване.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм