ГОТВАЧ ТОПЛА КУХНЯ

Няма описание

За компанията
„RepEat” е българска верига заведения на самообслужване. Нашите заведения съчетават удобството и бързината с прясно приготвено и разнообразно меню.
Първият обект от веригата отваря врати през 2009 година под бранд “K-express” . По късно в “K-express” групата се присъединяват кулинарни щандове в търговската галерия на Кауфланд и кулинарни магазини и ресторанти . По този начин веригата радва своите клиенти на все повече места.
През 2020 година „K-express” започна поетапно ребрандиране на заведенията с нов бранд “RepEat”, за да предложи нова и по-модерна обстановка, още по-богато и разнообразно меню и цялостно положително изживяване на клиентите си.
Част от търговските обекти “RepEat” се управляват от централния офис на фирмата „К-експрес” ЕООД, а други от франчайз партньори.
За обект в гр.София, Судентски град
Търсим Готвачи.
Предлагаме и възможност за квартира.
Основни отговорности:
Спазване на рецептурник и производство спрямо меню;
Качествено приготвяне на предлаганата продукция;
Качествено обслужване на клиенти;
Прием на суровини и стоки;
Спазване на стандартите на „RepEat” и нормативните изисквания по отношение на здравословни и безопасни условия на труд, спазване на HACCP системата и добрите производствени и хигиенни практики.
От успешните служители на тази позиция очакваме:
Предходен опит в бранша на общественото хранене;
Познаване на HACCP и добри производствени и хигиенни практики;
Желание за работа и постигане на резултати;
Позитивно отношение и комуникативност;
Умения за работа в екип и с клиенти;
Отговорност и дисциплинираност.
Ние предлагаме:
Мотивиращо възнаграждение, с ясни принципи за формиране на бонусите, спрямо индивидуалния принос и екипните резултати;
Изплащане на възнаграждението в срок;
Коректност в трудовите отношения;
Безплатна храна и напитки по време на работа;
Карта за ползване на отстъпки в собствените обекти К-express и RepEat;
Добри условия на труд - подсигурено работно облекло; работа в кухня с професионално технологично оборудване;
Работно време: 8 (осем) часа от понеделник до петък
При интерес от Ваша страна, моля, изпратете автобиография и снимка, като отбележите позицията, за която кандидатствате.
За контакт: Александър Орсов - 0887 703 709
Краен срок за приемане на документи: 30/07/2022г.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни и давате съгласието си „К-експрес“ ЕООД в качеството на администратор на лични данни да ги обработва за целите на процеса по подбор на служители. Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679, Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм